4. veebruar 2011 - Rakvere politsei ja pääste ühishoone avamine

Fotod: Raivo Saare
Toimuvad eriosade tööd, teostatakse siseviimistlus- ja fassaaditöid. Valmis oleme saanud näidistoa. Tööd on graafikus ning hoone välimus sarnaneb iga päevaga üha enam eskiisiga.
Hoone kõrgus on tänaseks saavutatud erakordselt lumerohke talve kiuste ning tulevaste  ruumide mahtudestki pilt juba selgem. Ehitajate tänamiseks toimus  sarikapidu, kus ka pärg edukalt posti otsast alla toodi.

Käimas on 1. ja 2. korruste betooni-  ja müüritööd, seinte ja 1. korruse vahelagede betoneerimine ja montaaž.  Saabunud külm on oluliselt aeglustanud tööde tempot, mis on ka arusaadav. Külmast hoolimata oleme aga graafikus.

Ehitustandril on käimas pinnasetööd -  hoone vundamendi ja platside osas tagasitäitmine. Teostatakse 1. korruse betooni ja müüritöid, pooleli on veel seinte ja vahelagede betoneerimine ja montaaž ning  betoonist piirdeaia valamine. Tellija täiendavatele soovidele vastu tulles tehakse ka projekteerimistöid.


24.07.2009 RKAS: Rakvere politsei ja pääste ühishoone rajab OÜ Superficarius

Riigi Kinnisvara AS juhatuse liige Elari Udam ja OÜ Superficarius juhatuse liige  Rauno Raav allkirjastasid täna, 24. juulil  kokkulepped, mille alusel rajatakse Rakvere Politsei ja Pääste ühishoone.

Kinnistu osas on koostatud detailplaneering ning rajatavate ehitiste osas on AS Amhold koostanud põhiprojekti. Hoonestaja kohustub kinnistule rajama Lääne-Viru Päästeteenistuse ja Rakvere Politseijaoskonna tegevuseks vajalikud pinnad. Objekt valmib 2010. aasta lõpuks.

Riigi Kinnisvara AS kuulutas käesoleva aasta aprillis välja kirjaliku vähempakkumise Rakveres Kreutzwaldi 5a kinnistule arendaja leidmiseks, kes  võtab üle hoonestusõiguse hinnaga 4,5 miljonit krooni käibemaksuta ja sõlmib ehitiste ning territooriumi kasutamiseks üürilepingu Riigi Kinnisvara AS-iga. Pakkumisel osales  viis firmat, OÜ Superficarius võitis üüripakkumisega summas 143,2 krooni ruutmeetrilt.Vähempakkumise üürisumma alghinnaks oli ilma käibemaksuta 166,38  krooni ruutmeetri kohta.

Riigi Kinnisvara AS planeerib lähiajal koostöös Justiits- ja Siseministeeriumiga kuulutada sarnase mudeli järgi välja veel analoogseid konkursse.

Projektijuht:

Urmas Kuslap

 Telefon: 606 3456, 527 2076