Töökeskkonna strateegia seminar
„Töö ja keskkond“

Nordic Hotel Forum, 04.10.2012

Esinejatest

Anna Sarpo on hariduselt jurist, aga kinnisvaraarenduse ja töökeskkonna maailmaga seotud aastast 2006. Senaatti Kinnisvaras (Riigi Kinnisvara AS-i sõsarorganisatsioon Soomes) nõustab valitsussektori töökeskkonna projekte. Isikliku aja pühendab 3 armsale punapeale: Kui mahti saab, jookseb metsas ja mediteerib mere ääres.

Charles A. van Marrelo on arhitekt Hollandi riigiarhitekti kontoris ja väikese eraarhitektuuribüroo omanik. Ise ütleb, et on õnnelik inimene: arhitektuur on tema hobi ja töö. Peahobi kõrvalt naudib perega olemise aega, head toitu ja veini, maailma avastamist, purjetamist ja kitarrimängu.
 

Victoria Caplin Thomasel on noorusele mittevastav muhe ametipositsioon senior change manager: Muudatuste juht, kes töötab PwC UK kinnisvaraosakonnas (PwC on maailma suurim ärikonsultatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte). Ta on üle 10 aasta tegelenud rohkemal või vähemal määral töökeskkonnaga seotud projektidega. Viimaste tegemiste hulka kuulub 5500 kolleegi kokkukolimisprojekt Londonis, 3 regionaalse kontori konsolideerimine Põhja-Iirimaal, uus kontor Glasgow´s ja tšehhi kolleegide töökeskkonnaprojekti nõustamine.

Victoria elab Londoni südames ja armastab aktiivset eluviisi. Rattasõidule, jooksmisele ja suusatamisele lisaks „röövib“ ta vaba aega ka magistrantuur, spetsialiseerumisega muudatuste juhtimisele.
 

Tore Kildal on ametis strateegia ja arendusosakonnas Statsbyggis (Riigi Kinnisvara AS-i sõsarorganisatsioon Norras). Inimene, kes teab kõike ülikoolide traditsioonidest ja homsetest õpi/töökeskkonna vajadustest: viimase kahe aasta jooksul on ta osalenud 5 erineva ülikooli planeerimisprotsessis ja juhtinud kahe ülikooli moderniseerimisprojekti.

Tore on pühapäevajahimees, kes armastab metsa ja mägesid ja reisimist. Eriline kirg on Kreeka.

Töökeskkonna strateegia seminar „Töö ja keskkond“