Häädemeeste politsei ja pääste ühishoone pidas sarikapidu

31.okt 2014
Täna peeti Pärnumaal Häädemeestel politsei ja pääste ühishoone sarikapidu, millega tähistati maja maksimaalse kõrguse saavutamist. Piduliku sündmuse eesmärgiks oli kostitada ehitajaid, et vastavalt rahvapärimusele tagada seeläbi hoonele hea õnn ja luua head suhted majavaimuga.
Aiandi 4 asuvale kinnistule kerkib kahekorruseline hoone, kus hakkavad asuma Politsei- ja Piirivalveameti ning Päästeameti tööruumid ja garaažid ning arestikamber. Ühishoone suuruseks on kavandatud pisut üle tuhande ruutmeetri ning sinna on planeeritud 11 töökohta 23 inimesele.

Hoone esimesel korrusel hakkavad asuma politsei ja pääste tööruumid, arestikamber ning garaaž. Teisele korrusele tulevad pääste olmeruumid ja tehniline ruum. Aiaga piiratud alale rajatakse parkla koos elektriautode laadimispunktidega.

Siseministeeriumi haldusalasse kuuluva ühishoone rajab Riigi Kinnisvara AS-i tellimusel YIT Ehitus AS, hoone projekteeris Innopolis Insenerid OÜ. Enam kui miljon eurot maksma minev operatiivhoone valmib tuleval kevadel.