Keila-Joa loss ja Erika 15 kinnistu Tallinnas enampakkumisel

20.apr 2009

Riigi Kinnisvara AS-i (RKAS) juhatus kuulutas välja avaliku läbirääkimistega enampakkumise kahe kinnistu võõrandamiseks - Erika 15 Tallinnas alghinnaga 5 miljonit krooni  ja Keila-Joa loss alghinnaga 5 miljonit krooni.  

Keila-Joa lossi viie hektari suuruse kinnistu sihtotstarve on sotsiaalmaa. Kinnistul paiknevad riiklike kultuurimälestistena kaitse alla võetud mõisa peahoone, väravahoone, talli- ja karjakastell, külalistemaja, kabel, kelder, mõisa aia piirdemüür ja Keila-Joa mõisa park.

Tallinnas Erika 15 asuva 4 766 ruutmeetri suuruse kinnistu sihtotstarve on samuti sotsiaalmaa. Kinnistul paiknev hoone on amortiseerunud.

Pakkumiste esitamise tähtpäev on Erika 15 kinnistul 24. aprill kell 15.00 ning Keila Joa lossi puhul 07. mai 2009 kell 15.00. Enampakkumise I vooru pakkumised tuleb esitada Riigi Kinnisvara AS-ile aadressil Tartu mnt 85, 10115 Tallinn. Enampakkumise II voorus peab komisjon läbirääkimisi kõigi II vooru pääsenud pakkujatega, välja arvatud juhul kui pakkuja on teatanud, et ta läbirääkimistel osaleda ei soovi.

Kõigi dokumentidega on võimalik tutvuda eelregistreerimisel AS Riigi Kinnisvara kontoris Tartu mnt 85, Tallinn.