Kinnisvarahalduse Tegu 2012 konkursi võitis RKAS

20.nov 2012

Kinnisvarahalduse Otsustajafoorumil kuulutati välja Kinnisvarahalduse Tegu 2012, mille pälvis Riigi Kinnisvara AS Eesti kinnisvara korrashoiu turgu positiivselt mõjutanud ja arendanud hankepoliitika eest. 

Zhürii, kuhu kuulusid Eesti kinnisvarahalduse eksperdid, hinnangul on Riigi Kinnisvara AS aidanud korrastada kinnisvara korrashoiu turgu sätestades hangetes selged ja mõõdetavad kriteeriumid. Kuna Riigi Kinnisvara on üks suurimaid korrashoiuteenuse hankijaid on hästi läbimõeldud hanked mõjutanud kogu tegevusala praktikaid ja viinud kinnisvara korrashoiuteenuse kvaliteedi uuele tasemele.

Riigi Kinnisvara AS-i juhatuse liige Elari Udam kommenteeris saadud tunnustust: “Kui tavaliselt kirutakse riigiettevõtteid liiga karmide hanketingimuste pärast, siis on mul hea meel, et kolleegid on märganud ja tunnustavad meie soovi muuta hanked ja sellega ka pakutav teenus läbipaistvaks ja mõõdetavaks.” Ligi 90 kinnisvarahalduse tippotsustajat kogunesid  Tallinna Teletorni arutama selle üle, kuidas kinnisvarahalduse funktsiooni abil rajatiste ja sellega koos kogu organisatsiooni tulemuslikkust kasvatada.