Riigi Kinnisvara AS otsib Kuressaare politsei- ja päästeameti ühishoone arendajat

06.apr 2011

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) kuulutas välja kirjaliku vähempakkumise Kuressaares Transvaali 58/ Pihtla tee 7a kinnistule uue politsei- ja päästeameti ühishoone arendaja leidmiseks, kelle kasuks seatakse hoonestusõigus ja kellega sõlmitakse ehitiste ning territooriumi kasutamiseks üürileping. Vähempakkumise üürisumma alghinnaks on ilma käibemaksuta 12 eurot ruutmeetri kohta.

„Vähempakkumise eesmärgiks on leida sobiv arendaja/investor järjekordse kaasaegse politsei ja pääste ühishoone rajamiseks,“ selgitas RKASi arenduse projektidirektor Kaupo Pajumäe. „Sarnast finantseerimismudelit kasutades on tänaseks juba valminud Rakvere politsei ja pääste ühishoone ning Jõhvi kohtumaja." lisas Pajumäe.

Kinnistu osas on koostatud detailplaneering ning rajatavate ehitiste osas on Celander Projekt OÜ koostanud põhiprojekti. Hoonestaja kohustub rajama hoonekompleksi neljateistkümne kuu jooksul arvates hoonestaja kandmisest kinnistusraamatusse.

Pakkumised tuleb esitada Riigi Kinnisvara AS-ile aadressil Lasnamäe 2, Tallinn 11412, 9. korrus. Pakkumiste esitamise tähtaeg on 25. aprillil kell 11.00. Pakkumised peavad olema jõus vähemalt kuni käesoleva aasta 25. juulini.

Kuressaare tulevase politsei- ja päästeameti ühishoone eskiisi ja avaliku kirjaliku vähempakkumise tingimustega saab tutvuda Riigi Kinnisvara AS-i koduleheküljel aadressil: http://www.rkas.ee/hanked-ja-pakkumised/vahempakkumised