Riigi Kinnisvara AS pälvis Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu tunnustuse

11.veebr 2008

Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liit (EKHHL) valis 2007. aasta tegijaks Eesti kinnisvara korrashoiu maastikul Riigi Kinnisvara AS-i (RKAS) ning aasta kinnisvarahalduriks RKAS-i arendusdirektori Elari Udami, kes on pälvinud sama tiitli ka 2003. aasta eest.
 
Elari Udam on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli Majandusteaduskonna ehituse organiseerimise ja juhtimise õppesuuna ja töötanud RKAS-is firma esimesest tegevusaastast peale. Alates 2004. aastast kuulub Udam ettevõtte juhatusse.
 
Udami sõnul on EKHHL-i poolt väljastatud tiitlid kahtlemata tunnustus kogu ettevõttele, mis on saavutatud pideva ja süstemaatilise töö tulemusena. „Oma tegevuses oleme seadnud eesmärgiks vabastada klient kinnisvaraprobleemidest, olla hea peremees hallatavale kinnisvarale ja osutada kvaliteetset teenust ning olla kinnisvaraküsimustes kompetentsikeskuseks” märkis Udam. 

EKHHL-i üldkogu tegi oma otsused teatavaks 8. veebruaril.
 
RKAS on 2001. aastal loodud Eesti Vabariigile kuuluv 1,4 miljardi krooni suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad 100%-liselt Eesti Vabariigile. Aktsiaid valitseb Rahandusministeerium.