Riigi Kinnisvara AS sai ISO 9001:2000 juhtimissüsteemi sertifikaadi

14.nov 2007
13. novembril 2007. a väljastati Riigi Kinnisvara AS-ile (RKAS) kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat, mis tõendab, et ettevõte tegutseb kinnisvara arendamise, haldamise ja hooldamise ning ehitusjuhtimise ja omanikujärelvalve valdkonnas kooskõlas standardi ISO 9001:2000 nõuetega.
 
RKAS on oma tegevuses seadnud sihiks vabastada klient kinnisvaraprobleemidest, olla hea peremees hallatavale kinnisvarale ning osutada kvaliteetset teenust. “ISO sertifikaat annab ettevõttele, tema klientidele ja koostööpartneritele kindluse, et RKAS-i poolt pakutavad teenused ja ettevõtete asjaajamine vastab rahvusvaheliselt tunnustatud nõuetele,” ütles RKAS-i juhatuse esimees Jaak Saarniit. RKAS-i kvaliteedijuhi Inga Sünt´i sõnul on ISO 9001:2000 nõuete järgimine garantiiks, et RKAS-i juhtimine ja toimimine on protsessikeskne, läbipaistev ja kliendi rahulolu taotlev. Tagatud on ka kvaliteedijuhtimissüsteemi pidev parendamine.
 
Standardi nõuetele vastava juhtimissüsteemi juurutamist konsulteeris Deloitte Advisory AS ning sertifitseerimise teostas Det Norske Veritas Eesti O?.
 
RKAS on 2001. aastal loodud Eesti Vabariigile kuuluv 1,3 miljardi krooni suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad 100%-liselt Eesti Vabariigile. Aktsiaid valitseb Rahandusministeerium.