Riigi Kinnisvara ASi nõukogu esimees on Taavi Rõivas

26.juuli 2007

Täna kogunenud Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) uus nõukogu valis ühehäälselt ettevõtte nõukogu esimeheks Taavi Rõivase.

Vastvalitud nõukogu esimehe Taavi Rõivase sõnul on RKASi eesmärgiks olla riigiasutustele jätkuvalt usaldusväärseks partneriks ning pakkuda võimalust usaldada oma kinnisvaramajandus professionaalidele. „RKASi koostöö Justiits-, Rahandus- ja Siseministeeriumiga näitab, et partnerlus aitab riigiasutustel keskenduda oma põhitegevusele ning mitte vaevata pead igapäevaste kinnisvara haldusküsimustega,” lisas Rõivas.

RKASi nõukogu on seitsmeliikmeline. Alates käesoleva aasta 19. juunist on RKASi nõukogu liikmed Kaie Karniol, Jüri Eerik, Taavi Rõivas, Keit Pentus, Vello Väinsalu ja Rein Järvelill. Eelmisest koosseisust jätkab nõukogus tööd Kalev Kukk.

RKASi juhatus andis nõukogu liikmetele ülevaate ettevõtte tegevusest ning tutvustas esimese poolaasta majandustulemusi.

Ettevõtte I poolaasta müügitulu oli 104,2 miljonit krooni ning puhaskasumit teeniti 12,7 miljonit krooni. Ehitustööde, asjade ja teenuste ostmiseks korraldati käesoleva aasta esimesel poolel 64 riigihanget.

RKAS on 2001. aastal loodud Eesti Vabariigile kuuluv 1,3 miljardi krooni suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad 100%-liselt Eesti Vabariigile. Aktsiaid valitseb Rahandusministeerium.