Riigi Kinnisvara ASi nõukogu pikendas juhatuse liikme teenistuslepingut

29.aug 2007

Täna kogunenud Riigi Kinnisvara AS-i nõukogu pikendas juhatuse liikme Elari Udami teenistuslepingut kolme aasta võrra. Udami uueks vastutusvaldkonnaks määrati arendus ja ehitus.

Nõukogu esimehe Taavi Rõivase sõnul on Elari Udam tõestanud end pädeva spetsialistina, kelle tugevuseks on toimiva  süsteemi käivitamise kogemus. Rõivase sõnul oli nõukogu jaoks oluliseks argumendiks ka see, et juhatuse esimees Jaak Saarniit soovis Udami jätkamist oma meeskonnas.

Elari Udam on RKAS-is töötanud firma esimesest tegevusaastast peale.

?htlasi määrati juhatuse liikmete uueks teenistustasuks 75 000 krooni ning juhatuse esimehe teenistustasuks 80 000 krooni. Mõlemad summad sisaldavad nii palka kui kulutusi transpordile ja kütusele ning on püsinud muutumatuna 2004. aastast.

Nõukogu põhjendas töötasu tõusu ka juhatuse liikmete hüppeliselt suureneva projektide ja investeeringute mahuga, mis tingib nii töömahu kui vastutuse olulise kasvu. 2007. – 2010. aastal kavatseb RKAS investeerida kokku ca 5 miljardit krooni, enne 2007. aastat on RKAS investeerinud kogu senise tegevusaja jooksul ca 1,2 miljardit krooni.

Elari Udamile lisaks jätkavad juhatuse liikmetena tööd Jaak Saarniit, Piia Kallas ja Heikki Ojamaa.