Riigi Kinnisvara uus juht on Tiit Ottis

01.juuli 2004

TALLINN, 01. juuli, BNS - Riigi Kinnisvara AS-i uueks juhatuse esimeheks sai Tiit Ottis, kes asub komplekteerima oma meeskonda.

Ottis on töötanud Merko Ehituse arendusdirektorina, Merko Leedu tütarfirma juhina ja ehitusfirma Gustav juhina.

Riigi Kinnisvara nõukogu liige Andrus Tinni ütles BNS-ile, et rohkem juhatuse liikmeid nõukogu praeguseks välja valinud pole. Ottis saab juhatuse liikmeid valida juhatuse liikmete leidmiseks korraldatud konkursil osalenud kandidaatide hulgast ning vajadusel võib kaasata ka teisi inimesi.

Riigi Kinnisvara praeguse juhatuse lepingud kehtivad 15. augustini. "Enne seda peab kogu üleminek toimuma. Siis on näha, millised praegused juhatuse liikmed jätkavad ja millised tulevad uued," ütles Tinni. Tema sõnul pole praegu veel otsustatud, milline saab olema juhatuse liikmete arv.

Riigi Kinnisvara senisesse juhatusse kuuluvad Enn Teimann, finantsvaldkonna eest vastutav Heino Viik ning õigusvaldkonna eest vastutav Taivo Kendla. Kõik juhatuse liikmed kandideerisid ka uueks ametiajaks.

Riigi Kinnisvara juhatuse liikmete leidmiseks korraldatud konkursile laekus 36 avaldust, neist 15 kvalifitseerus ettevõtte nõukogu otsusel konkursile.

Riigi Kinnisvara nõukogu esimees on Olari Taal ja nõukogu liikmed Andrus Tinni, Vello Väinsalu, Märt Rask, Ralf ?ng, Jaanus Männik ja Eva Vanamb.

Riigi Kinnisvara sai möödunud aastal 26,9 miljonit krooni kasumit, ettevõtte bilansimaht oli aasta lõpul 1,040 miljardit krooni. Ettevõtte põhivara maht oli aasta lõpul 737,1 miljonit krooni, sellest kinnisvarainvesteeringud moodustasid 653 miljonit krooni.