RKAS otsib Valga Riigigümnaasiumi ehitajat

05.juuni 2015
Riigi Kinnisvara AS (RKAS) kuulutas Haridus- ja Teadusministeeriumi tellimusel välja Valga tulevase riigigümnaasiumi õppehoone ehitustööde riigihanke, millele oodatakse pakkumusi kuni 29. juunini.
Riigigümnaasiumi tarvis rekonstrueeritakse täielikult Valga linnas J. Kuperjanovi tänav 10 asuv 1915. aastal ehitatud koolihoone, mida käesoleval ajal kasutab Valga Gümnaasium.

Ehitustegevusega on plaanis alustada käesoleval suvel ning kaasaegne ja õpilasesõbralik koolihoone avada 2016. aasta sügisel.

Ligi 3 200 ruutmeetri suuruse õppehoone ehitusprojekti koostasid AS Amhold ja OÜ ARC Projekt.

Haridus- ja Teadusministeerium, Valga Linnavalitsus ja RKAS on sõlminud kolmepoolse koostööleppe, mille kohaselt gümnaasiumihoone rajamist juhib RKAS, sealhulgas viib läbi kõik vajalikud riigihanked. Eesmärk on tähtaegselt ja optimaalsete kuludega ehitada õppetööks igati sobiv koolihoone, mis vastaks kehtestatud nõuetele, oleks võimalikult vastupidav ja kauakestev.

Riigihange „Valga J. Kuperjanovi tn 10 õppehoone rekonstrueerimistööd” on avaldatud riiklikus riigihangete registris, hanke viitenumber on 164078. Pakkumiste esitamise aeg on 29. juuni 2015 kell 11.00.


Valga Riigigümnaasiumi eskiis