RKAS pälvis Eesti konkurentsivõimelisima äriteenindus- ja kinnisvaraettevõtte tiitli

08.sept 2010
Riigi Kinnisvara AS (RKAS) pälvis tänavusel Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu korraldataval Eesti parimate ettevõtete valimise konkursil tunnustuse kui konkurentsivõimelisim äriteenindus- ja kinnisvaraettevõte Eestis.
RKASi juhatuse esimehe Jaak Saarniidu sõnul on ettevõttele omistatud tiitel suureks tunnustuseks tervele kollektiivile hea töö eest ning näitab ühtlasi ettevõtte paindlikust ja kiiret kohanemisvõimet muutuvas majanduskeskkonnas. „Konkurentsivõimelisena püsimise võti peitub efektiivsuses ja kokkuhoius,“ lisas Saarniit.

Konkursi võitjad kuulutati pidulikult välja eile õhtul Estonia kontserdisaalis. Kõigi kategooriate parimate ettevõtetega saab tutvuda leheküljel http://www.konkurents.ee/.

Eesti ettevõtete konkurentsivõime edetabeli koostamise eesmärk on välja selgitada konkurentsivõimelisimad ettevõtted ja pakkuda ettevõtetele võimalust võrrelda end teiste omasugustega ning hinnata ettevõtte edukust, tulemuslikkust ja jätkusuutlikkust.

2010. aasta Konkurentsivõime Edetabeli koostamisel kandideeris enam kui 300 Eesti ettevõtet. Edetabelit koostatakse alates 2003. aastast ja selles osalemine on vabatahtlik.

RKAS on 2001. aastal loodud Eesti Vabariigile kuuluv 1,5 miljardi krooni suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad 100%-liselt Eesti Vabariigile. Aktsiaid valitseb Rahandusministeerium.