RKAS pälvis teist aastat järjest Eesti konkurentsivõimelisima äriteenindus- ja kinnisvaraettevõtte tiitli

14.sept 2011

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) pälvis tänavusel Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu korraldataval Eesti parimate ettevõtete valimise konkursil tunnustuse kui konkurentsivõimelisim äriteenindus- ja kinnisvaraettevõte Eestis.

Konkursi võitjad kuulutati pidulikult välja eile õhtul Estonia kontserdisaalis. Kõigi kategooriate parimate ettevõtetega saab tutvuda leheküljel http://www.konkurents.ee/

Eesti ettevõtete konkurentsivõime edetabeli koostamise eesmärk on välja selgitada konkurentsivõimelisimad ettevõtted ja pakkuda ettevõtetele võimalust võrrelda end teiste omasugustega ning hinnata ettevõtte edukust, tulemuslikkust ja jätkusuutlikkust.

2011. aasta Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabelis osalemiseks saatis oma 2010. aasta majandusnäitajad 409 ettevõtet. Vastavalt metoodikale kvalifitseerus lõpptabeli koostamiseks 376.. Võrreldes möödunud aastaga on osalevate ettevõtete arv kasvanud pea 50 võrra.

RKAS on 2001. aastal loodud Eesti Vabariigile kuuluv 108 miljoni euro suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad 100%-liselt Eesti Vabariigile. Aktsiaid valitseb Rahandusministeerium.